Astigmat ve Miyop’a İyi Gelen Damla

Günümüzün yaygın göz kusur ve sorunları noktasında, Eyevess göz damlası doğal yapısı ile yeni bir çözüm yolu getiriyor. Cerrahi müdahalelere oranla hem ekonomik anlamda avantajları bulunan damla, hem de çok daha kolay kullanım imkanı ile de tercih ediliyor. Dünya çapında tanınan önemli göz cerrah ve uzmanlarınca geliştirilen formülü ile Eyevess damla, tüm klinik testlerden yüksek başarı ile geçerek, çok sayıda göz kusuruna çare oluyor.

Göz Kusurlarında Çözüm İmkanı

Göze fayda veren çok sayıda bileşeni formülü içinde bulunduran doğal yapılı göz damlası Eyevess, yüksek donanımı bulunan laboratuvarlarda bilimsel metotlar ve çalışmalar ile üretilerek kullanıcıları ile buluşuyor.

Bu ürün ile yaygın olarak karşılaşılan;

  • Miyop,
  • Hipermetrop,
  • Astigmat,
  • Katarakt,
  • Glokom

Tarzı göz kusurları yanından tam 12 farklı göz rahatsızlığına da başarılı şekilde çare bulabiliyorsunuz.

Başarılı Tedavi

Göz doktor ve uzmanlarınca önerilen Eyevess damla, yapılan test çalışmaları sonucunda önemli düzeylere ulaşan iyileşmeyi göz rahatsızlıkları açısından sağlıyor. Düzenli kullanımla, damla sayesinde göz sorunlarında yüzde 98 oranına ulaşan başarılı tedavi ve iyileşme sağlanabiliyor.

Ekonomik Çözüm

On iki farklı göz rahatsızlığı için kalıcı biçimde tedavi şansı sağlayan, özel patente sahip formülü ile Eyvess, görme kalitesini yükseltirken net görüşe de imkan tanıyor. Damla içeriğinde bulunan bitkisel formülle göz içi sıvı düzeyinde dengelenme sağlanırken renkleri ayırt etmede çok önemli görevi bulunan pigmentlerinde artışı sağlanıyor. Düzenli olarak damlanın kullanımı sonucu korneanın kırma gücü normalleşirken, birçok göz kusurunda da iyileşme sağlanıyor. Ekonomik anlamda göz kusurlarını gidermede başvurulan cerrahi müdahalelere oranla da önemli derecede avantaj elde edebiliyorsunuz.

Kanıtlı Etkiler

Eyevess ilk kullanımla beraber gerek göz gerginliği gerekse de göz kuruluğu konusunda etkilerini hemen gösteriyor. Düzenli olarak kullanıldığındaysa göz katmanlarının onarımını sağlayarak yaşa bağlı gelişen çeşitli göz rahatsızlıklarını, kalıtsal ve genetik bozuklukları tedavide etki sağlıyor. Korneada ya da gözde bulunan iltihapların giderilmesinde, retina çalışma hızının istenilen oranda düzenlenmesinde, doku ödemlerinin engellenmesinde de damla ile önemli sonuçlar elde ediliyor.